Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
V. ročník školní ligy VARNSDORF
1) 16.09.16 - 1.-2. třída
1) 16.09.16 - 3.-4. třída
12.05.17 - 1.-2. třída
2) 23.09.16 - 1.-2. třída
2) 23.09.16 - 3.-4. třída
3) 25.11.16 - 1.-2. třída
3) 25.11.16 - 3.-4. třída
4) 02.12.16 - 1.-2. třída
4) 02.12.16 - 3.-4. třída
5) 17.02.17 - 5. třída
6) 03.03.17 - 1.-2. třída
6) 03.03.17 - 3.-4. třída
7) 10.03.2017
Rozpis ligy
Liberecká ŠL - 3. - 4. třídy
Liberecká ŠL - 1. - 2. třídy
8) 12.05.2017
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Adam Broda
Škola
Základní škola
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
29
Počet branek
0
Starty
24.5. 18:30
Šestka - Osmička
12 : 9
0 branek
24.5. 17:00
Osmička - Šestka ml.
8 : 8
0 branek
24.5. 16:00
ZŠ Paskov - Osmička
10 : 9
0 branek
24.5. 15:30
Osmička - Jedenáctka
6 : 14
0 branek
19.4. 19:00
Osmička - Šestka ml.
6 : 7
0 branek
19.4. 18:00
Šestka - Osmička
12 : 3
0 branek
19.4. 17:30
Osmička - ZŠ Paskov
4 : 11
0 branek
19.4. 15:30
Jedenáctka - Osmička
14 : 4
0 branek
8.3. 19:30
Osmička - Šestka ml.
8 : 6
0 branek
8.3. 17:30
Šestka - Osmička
10 : 9
0 branek
8.3. 16:00
Osmička - ZŠ Paskov
5 : 9
0 branek
8.3. 15:00
Jedenáctka - Osmička
15 : 6
0 branek
22.2. 17:30
Jedenáctka - Osmička
11 : 6
0 branek
22.2. 16:30
Osmička - Šestka
4 : 6
0 branek
22.2. 15:30
ZŠ Paskov - Osmička
4 : 8
0 branek
12.2. 02:30
ZŠ Paskov - Osmička
17 : 15
0 branek
12.2. 01:30
Osmička - Jedenáctka
6 : 18
0 branek
12.2. 00:00
Osmička - Šestka
8 : 12
0 branek
7.12. 17:00
Osmička - Šestka
5 : 9
0 branek
7.12. 16:30
ZŠ Paskov - Osmička
7 : 2
0 branek
7.12. 15:30
Osmička - Jedenáctka
4 : 7
0 branek
23.11. 17:30
Osmička - ZŠ Paskov
10 : 15
0 branek
23.11. 16:00
Šestka - Osmička
7 : 13
0 branek
23.11. 15:30
Jedenáctka - Osmička
10 : 9
0 branek
9.11. 16:30
ZŠ Paskov - Osmička
6 : 7
0 branek
9.11. 15:30
Osmička - Jedenáctka
15 : 7
0 branek
19.10. 17:00
Jedenáctka - Osmička
2 : 0
0 branek
19.10. 16:00
Osmička - Šestka
1 : 1
0 branek
19.10. 15:00
ZŠ Paskov - Osmička
0 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
Liberecká ŠL - 1. - 2. třídy - výsledky
2. třída Jabloňová - 2. třída Chrastava
:
2. třída 5. Květen - 2. třída Aloisina V.
:
2. třída Barvířská - 2. třída Broumovská
:
2. třída Chrastava - 2. třída Broumovská
:
2. třída Aloisina V. - 2. třída Barvířská
:
2. třída Jabloňová - 2. třída 5. Květen
:
2. třída 5. Květen - 2. třída Chrastava
:
2. třída Barvířská - 2. třída Jabloňová
:
2. třída Broumovská - 2. třída Aloisina V.
:
2. třída Chrastava - 2. třída Aloisina V.
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Broumovská
:
2. třída 5. Květen - 2. třída Barvířská
:
2. třída Barvířská - 2. třída Chrastava
:
2. třída Broumovská - 2. třída 5. Květen
:
2. třída Aloisina V. - 2. třída Jabloňová
:
Liberecká ŠL - 1. - 2. třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2. třída Barvířská
5
4
0
1
8 : 2
8
2
2. třída 5. Květen
5
3
1
1
7 : 3
7
3
2. třída Broumovská
5
3
1
1
7 : 3
7
4
2. třída Chrastava
5
1
2
2
4 : 6
4
5
2. třída Jabloňová
5
1
1
3
3 : 7
3
6
2. třída Aloisina V.
5
0
1
4
1 : 9
1
Tabulka střelců
Tobiáš Havlíček
2. třída Broumovská
2
Tomáš Stejskal
2. třída Chrastava
2
Jan Bernkopf
2. třída Jabloňová
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.