Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
V. ročník školní ligy VARNSDORF
1) 16.09.16 - 1.-2. třída
1) 16.09.16 - 3.-4. třída
12.05.17 - 1.-2. třída
2) 23.09.16 - 1.-2. třída
2) 23.09.16 - 3.-4. třída
3) 25.11.16 - 1.-2. třída
3) 25.11.16 - 3.-4. třída
4) 02.12.16 - 1.-2. třída
4) 02.12.16 - 3.-4. třída
5) 17.02.17 - 5. třída
6) 03.03.17 - 1.-2. třída
Rozpis ligy
Liberecká školní liga
6) 03.03.17 - 3.-4. třída
7) 10.03.2017
8) 12.05.2017
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Štěpán Valeš
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
16
Počet branek
13
Starty
23.5. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 7
2 branek
23.5. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 24
1 branek
23.5. 08:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
20 : 6
0 branek
27.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 20
0 branek
27.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 3
0 branek
27.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 19
0 branek
17.3. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
23 : 3
1 branek
17.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 13
1 branek
17.3. 08:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 17
3 branek
1.12. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 30
3 branek
1.12. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 5
0 branek
1.12. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 5
1 branek
4.11. 13:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
0 : 6
1 branek
4.11. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 8
0 branek
4.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 2
0 branek
4.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 9
0 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
Liberecká školní liga - výsledky
2. třída Lesní - 2. třída Oblačná
:
2. třída Doctrina - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Lidická (Hrádek) - 2. třída Česká
:
2. třída Oblačná - 2. třída Česká
:
2. třída Dobiášova - 2. třída Lidická (Hrádek)
:
2. třída Lesní - 2. třída Doctrina
:
2. třída Doctrina - 2. třída Oblačná
:
2. třída Lidická (Hrádek) - 2. třída Lesní
:
2. třída Česká - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Oblačná - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Lesní - 2. třída Česká
:
2. třída Doctrina - 2. třída Lidická (Hrádek)
:
2. třída Lidická (Hrádek) - 2. třída Oblačná
:
2. třída Česká - 2. třída Doctrina
:
2. třída Dobiášova - 2. třída Lesní
:
Liberecká školní liga - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2. třída Lesní
5
5
0
0
10 : 0
10
2
2. třída Doctrina
5
4
0
1
8 : 2
8
3
2. třída Česká
5
2
1
2
5 : 5
5
3
2. třída Lidická (Hrádek)
5
2
1
2
5 : 5
5
5
2. třída Dobiášova
5
1
0
4
2 : 8
2
6
2. třída Oblačná
5
0
0
5
0 : 10
0
Tabulka střelců
Jan Csemez
2. třída Dobiášova
2
Ondra Stupka
2. třída Doctrina
1
Karolína Hyková
2. třída Dobiášova
1
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.