Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
1.turnaj - skupina A1 (1.-2.tř.)
1. turnaj - skupina A2 (1.a2.tř.)
1. turnaj - skupina B1 (3.a 4. tř.)
1. turnaj - skupina B2 (3. a . 4.tř.)
2.turnaj - skupina A1 (1.a 2. tř.)
2.turnaj - skupina A2 (1.a 2. tř.)
2.turnaj - skupina B1 (3.a 4. tř.)
2.turnaj - skupina B2 (3.a 4. tř.)
3.turnaj- skupina A1 (1.a 2.tř)
3.turnaj-skupina A2 (1.a 2.tř.)
3.turnaj - skupina B1 (3.a 4. tř.)
3.turnaj - skupina B2 (3. a 4.tř.)
Finále A - 1. a 2 tř.
Finále B - 1. a 2. tř.
Finále A - 3. a 4. tř.
Finále B - 3. a 4. tř.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 1.Turnaj 1.-3.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 1. turnaj 4.-5.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 2. turnaj 1.-3.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 2. turnaj 4.-5.
3. turnaj 1.-3.
3. turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
4. turnaj 4-5
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Karolína Chudá
Škola
ZŠ a MŠ Prostějov,Kollárova
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
18
Počet branek
0
Starty
30.5. 10:30
ZŠ Palackého 2 - ZŠ Kollárova 1
6 : 2
0 branek
30.5. 09:50
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 1
8 : 6
0 branek
30.5. 09:10
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Kollárova 2
4 : 8
0 branek
30.5. 08:50
ZŠ Palackého 1 - ZŠ Kollárova 1
10 : 3
0 branek
30.5. 08:30
ZŠ Kollárova 1 - Reálka
1 : 11
0 branek
2.3. 14:30
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 1
8 : 3
0 branek
2.3. 13:00
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Palackého 1
6 : 1
0 branek
2.3. 11:30
ZŠ Palackého 2 - ZŠ Kollárova 1
9 : 4
0 branek
2.3. 10:00
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Kollárova 2
5 : 11
0 branek
2.3. 08:30
Reálka - ZŠ Kollárova 1
11 : 1
0 branek
12.1. 12:00
ZŠ Palackého 2 - ZŠ Kollárova 1
13 : 1
0 branek
12.1. 10:30
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Dr. Horáka
3 : 8
0 branek
12.1. 09:30
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Kollárova 1
7 : 2
0 branek
12.1. 09:00
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Palackého 1
3 : 1
0 branek
8.12. 12:30
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Dr. Horáka
3 : 6
0 branek
8.12. 11:30
ZŠ Palackého 1 - ZŠ Kollárova 1
3 : 4
0 branek
8.12. 11:00
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Palackého 2
0 : 10
0 branek
8.12. 09:00
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Kollárova 1
7 : 5
0 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
Finále B - 3. a 4. tř. - výsledky
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Drásov - Mars
8 : 0
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
16 : 3
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka -Orli
3 : 11
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Čebín - Čebíňáci
0 : 14
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Loučky - Brumíci
15 : 1
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Drásov - Mars
1 : 6
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
4 : 2
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka -Orli
8 : 6
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Čebín - Čebíňáci
0 : 18
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Loučky - Brumíci
8 : 2
Finále B - 3. a 4. tř. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Čebín - Čebíňáci
4
4
0
0
48 : 6
8
2
ZŠ Lipůvka -Orli
4
3
0
1
48 : 15
6
3
ZŠ Drásov - Mars
4
2
0
2
17 : 22
4
4
ZŠ Loučky - Brumíci
4
1
0
3
7 : 39
2
5
ZŠ Lipůvka - Ještřábi
4
0
0
4
6 : 44
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.