Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
1.turnaj - skupina A1 (1.-2.tř.)
1. turnaj - skupina A2 (1.a2.tř.)
1. turnaj - skupina B1 (3.a 4. tř.)
1. turnaj - skupina B2 (3. a . 4.tř.)
2.turnaj - skupina A1 (1.a 2. tř.)
2.turnaj - skupina A2 (1.a 2. tř.)
2.turnaj - skupina B1 (3.a 4. tř.)
2.turnaj - skupina B2 (3.a 4. tř.)
3.turnaj- skupina A1 (1.a 2.tř)
3.turnaj-skupina A2 (1.a 2.tř.)
3.turnaj - skupina B1 (3.a 4. tř.)
3.turnaj - skupina B2 (3. a 4.tř.)
Finále A - 1. a 2 tř.
Finále B - 1. a 2. tř.
Finále A - 3. a 4. tř.
Finále B - 3. a 4. tř.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 1.Turnaj 1.-3.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 1. turnaj 4.-5.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 2. turnaj 1.-3.
ŠL Jaroslava "Bagra" Konečného - 2. turnaj 4.-5.
3. turnaj 1.-3.
3. turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
4. turnaj 4-5
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tomáš Cienciala
Škola
ZŠ Vendryně
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
12
Počet branek
7
Starty
20.2. 20:00
ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři - Vendryňáci B
19 : 1
1 branek
20.2. 18:00
Vendryňáci B - Vendryňáci A
3 : 20
0 branek
20.2. 14:00
Vendryňáci B - ZŠ Slezská - Jaguáři
2 : 23
1 branek
20.2. 12:00
ZŠ Bystřice st. - Vendryňáci B
34 : 4
0 branek
20.2. 10:00
Vendryňáci B - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
4 : 22
1 branek
20.2. 08:00
ZŠ Koperníkova - Štíři - Vendryňáci B
8 : 6
1 branek
17.10. 18:00
ZŠ Koperníkova - Štíři - Vendryňáci A
10 : 9
2 branek
17.10. 15:30
Vendryňáci A - ZŠ Bystřice st.
9 : 21
1 branek
17.10. 14:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - Vendryňáci A
15 : 10
0 branek
17.10. 13:00
Vendryňáci A - ZŠ Slezská - Jaguáři
6 : 18
0 branek
17.10. 11:00
ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři - Vendryňáci A
13 : 2
0 branek
17.10. 10:30
Vendryňáci A - ZŠ Bezručova - Bezručáci
2 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
Finále B - 3. a 4. tř. - výsledky
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Drásov - Mars
8 : 0
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
16 : 3
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka -Orli
3 : 11
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Čebín - Čebíňáci
0 : 14
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Loučky - Brumíci
15 : 1
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Drásov - Mars
1 : 6
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
4 : 2
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka -Orli
8 : 6
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Čebín - Čebíňáci
0 : 18
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Loučky - Brumíci
8 : 2
Finále B - 3. a 4. tř. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Čebín - Čebíňáci
4
4
0
0
48 : 6
8
2
ZŠ Lipůvka -Orli
4
3
0
1
48 : 15
6
3
ZŠ Drásov - Mars
4
2
0
2
17 : 22
4
4
ZŠ Loučky - Brumíci
4
1
0
3
7 : 39
2
5
ZŠ Lipůvka - Ještřábi
4
0
0
4
6 : 44
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.