Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
V. ročník školní ligy VARNSDORF
1) 16.09.16 - 1.-2. třída
1) 16.09.16 - 3.-4. třída
12.05.17 - 1.-2. třída
2) 23.09.16 - 1.-2. třída
Rozpis ligy
Liberecká školní liga
2) 23.09.16 - 3.-4. třída
3) 25.11.16 - 1.-2. třída
3) 25.11.16 - 3.-4. třída
4) 02.12.16 - 1.-2. třída
4) 02.12.16 - 3.-4. třída
5) 17.02.17 - 5. třída
6) 03.03.17 - 1.-2. třída
6) 03.03.17 - 3.-4. třída
7) 10.03.2017
8) 12.05.2017
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Matyáš Zatloukal
Škola
ZŠ a MŠ Prostějov,Kollárova
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
18
Počet branek
77
Starty
30.5. 10:50
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Dr. Horáka
16 : 6
3 branek
30.5. 10:10
ZŠ Palackého 1 - ZŠ Kollárova 2
2 : 8
3 branek
30.5. 09:30
ZŠ Kollárova 2 - Reálka
7 : 12
5 branek
30.5. 09:10
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Kollárova 2
4 : 8
2 branek
30.5. 08:50
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Palackého 2
5 : 6
2 branek
2.3. 15:00
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Palackého 2
8 : 16
5 branek
2.3. 13:30
Reálka - ZŠ Kollárova 2
6 : 9
7 branek
2.3. 12:30
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Palackého 1
12 : 2
1 branek
2.3. 10:00
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Kollárova 2
5 : 11
10 branek
2.3. 09:30
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 2
9 : 12
8 branek
12.1. 13:00
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Dr. Horáka
8 : 4
7 branek
12.1. 11:00
ZŠ Palackého 1 - ZŠ Kollárova 2
0 : 13
5 branek
12.1. 09:30
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Kollárova 1
7 : 2
2 branek
12.1. 08:30
ZŠ Palackého 2 - ZŠ Kollárova 2
6 : 7
4 branek
8.12. 12:00
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 2
5 : 10
5 branek
8.12. 10:30
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Palackého 1
10 : 1
4 branek
8.12. 09:30
ZŠ Palackého 2 - ZŠ Kollárova 2
6 : 4
1 branek
8.12. 09:00
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Kollárova 1
7 : 5
3 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
Liberecká školní liga - výsledky
2. třída Česká - 2. třída Broumovská
:
2. třída Barvířská - 2. třída Doctrina
:
2. třída Chrastava - 2. třída Lesní
:
2. třída Doctrina - 2. třída Chrastava
:
2. třída Broumovská - 2. třída Barvířská
:
2. třída Oblačná - 2. třída Česká
:
2. třída Barvířská - 2. třída Oblačná
:
2. třída Chrastava - 2. třída Broumovská
:
2. třída Lesní - 2. třída Doctrina
:
2. třída Broumovská - 2. třída Lesní
:
2. třída Oblačná - 2. třída Chrastava
:
2. třída Česká - 2. třída Barvířská
:
2. třída Chrastava - 2. třída Česká
:
2. třída Lesní - 2. třída Oblačná
:
2. třída Doctrina - 2. třída Broumovská
:
2. třída Oblačná - 2. třída Doctrina
:
2. třída Česká - 2. třída Lesní
:
2. třída Barvířská - 2. třída Chrastava
:
2. třída Lesní - 2. třída Barvířská
:
2. třída Doctrina - 2. třída Česká
:
2. třída Broumovská - 2. třída Oblačná
:
Liberecká školní liga - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2. třída Lesní
6
5
1
0
11 : 1
11
2
2. třída Barvířská
6
3
1
2
7 : 5
7
3
2. třída Chrastava
6
2
2
2
6 : 6
6
4
2. třída Broumovská
6
2
1
3
5 : 7
5
5
2. třída Oblačná
6
2
1
3
5 : 7
5
6
2. třída Česká
6
2
0
4
4 : 8
4
7
2. třída Doctrina
6
1
2
3
4 : 8
4
Tabulka střelců
Jiří Červený
2. třída Chrastava
2
Ondřej Čumpelík
2. třída Broumovská
2
Samuel Dostál
2. třída Česká
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.