Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Prostějovská školní liga
Velkobystřická školní liga I.
Velkobystřická školní liga II.
Žeravická školní liga I.
Žeravická školní liga II.
Rozpis ligy
1. turnaj 2016/17
2. turnaj 2016/17
3.turnaj 2017/18
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Darina Kolářová
Škola
ZŠ Lipůvka
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
31
Počet branek
0
Starty
24.2. 12:00
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Čebín - Čebíňáci
0 : 18
0 branek
24.2. 11:30
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka -Orli
8 : 6
0 branek
24.2. 11:00
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
4 : 2
0 branek
24.2. 10:30
Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
8 : 1
0 branek
24.2. 10:00
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
3 : 9
0 branek
24.2. 09:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov - Soptíci
1 : 1
0 branek
24.2. 09:00
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka -Orli
3 : 11
0 branek
24.2. 08:30
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
16 : 3
0 branek
10.2. 12:30
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
13 : 12
0 branek
10.2. 10:30
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebíňáci
4 : 4
0 branek
10.2. 10:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 2
0 branek
10.2. 09:00
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
4 : 9
0 branek
10.2. 09:00
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Čebín - Čebínci
4 : 5
0 branek
10.2. 09:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
14 : 1
0 branek
28.12. 12:30
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Kuřim Tyršova B
1 : 19
0 branek
28.12. 09:00
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
2 : 13
0 branek
28.12. 08:00
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
11 : 0
0 branek
9.12. 11:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka - Ještřábi
11 : 1
0 branek
9.12. 10:30
ZŠ Lipůvka - Ještřábi - ZŠ Loučky - Brumíci
2 : 3
0 branek
9.12. 10:00
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Čebín - Čebíňáci
7 : 6
0 branek
9.12. 10:00
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
0 : 6
0 branek
9.12. 09:00
ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Lipůvka -Orli
7 : 7
0 branek
9.12. 08:30
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Drásov - Mars
7 : 4
0 branek
9.12. 08:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
1 : 11
0 branek
25.11. 12:00
ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Lipůvka -Orli
10 : 1
0 branek
25.11. 11:30
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
2 : 10
0 branek
25.11. 10:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
0 : 9
0 branek
25.11. 10:00
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
1 : 2
0 branek
25.11. 09:30
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka -Orli
9 : 2
0 branek
25.11. 09:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
1 : 4
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
3.turnaj 2017/18 - výsledky
Trávník I. - Tenis
12 : 10
Velká Dlážka - Trávník II.
5 : 11
Tenis - Velká Dlážka
9 : 10
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník I.
11 : 10
Velká Dlážka - ZŠ Za Mlýnem Přerov
10 : 14
Trávník II. - Tenis
17 : 16
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník II.
15 : 18
Trávník I. - Velká Dlážka
12 : 10
Trávník II. - Trávník I.
8 : 7
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
10 : 11
3.turnaj 2017/18 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Trávník II.
4
4
0
0
54 : 43
8
2
ZŠ Za Mlýnem Přerov
4
3
0
1
51 : 48
6
3
Trávník I.
4
2
0
2
41 : 39
4
4
Velká Dlážka
4
1
0
3
35 : 46
2
5
Tenis
4
0
0
4
45 : 50
0
Tabulka střelců
Radek Diviš
Tenis
61
Adam Chytil
Trávník I.
39
Dan Pec
Trávník I.
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.