Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Lázeňská školní liga
Meziokresní ŠL - 1. Turnaj ve Stupně 23.9.2016
Meziokresní ŠL - 2. turnaj v Radnicích, 21.10.2016
Meziokresní ŠL - 3. turnaj v Ejpovicích, 26.5.2017
Meziokresní ŠL - 4. turnaj v Chrástu, 2.6.2017
Rozpis ligy
Turnaj dívek
Turnaj chlapců
Meziokresní ŠL - 5. závěrečný turnaj ve Stupně, 9.6.2017
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 1. turnaj
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 2. turnaj
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 3. turnaj
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 4. turnaj
Severoplzeňská školní liga
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
U Obory U Obory
Škola
ZŠ U Obory - Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
18
Počet branek
0
Starty
12.1. 07:00
Sunny Canadian IS (Jesenice) 2 - U Obory 2
16 : 1
0 branek
12.1. 05:00
U Obory 2 - Břečťanova 2
4 : 13
0 branek
12.1. 03:30
Hostivař 2 - U Obory 2
15 : 5
0 branek
12.1. 03:30
Křimická 1 - U Obory 1
11 : 4
0 branek
12.1. 02:30
U Obory 2 - Veronské nám. 2
6 : 9
0 branek
12.1. 02:00
U Obory 1 - Sunny Canadian IS (Jesenice) 1
3 : 15
0 branek
12.1. 01:00
Veronské nám. 1 - U Obory 1
9 : 4
0 branek
12.1. 00:30
U Obory 1 - Hostivař 1
6 : 11
0 branek
12.1. 00:00
U Obory 2 - Křimická 2
5 : 14
0 branek
10.11. 04:00
Hostivař 1 - U Obory 1
2 : 4
0 branek
10.11. 03:30
U Obory 1 - Křimická 1
3 : 4
0 branek
10.11. 01:30
Sunny Canadian IS (Jesenice) 1 - U Obory 1
10 : 1
0 branek
10.11. 00:00
U Obory 1 - Veronské nám. 1
2 : 8
0 branek
2.11. 06:30
Veronské nám. 2 - U Obory 2
12 : 1
0 branek
2.11. 05:30
U Obory 2 - Sunny Canadian IS (Jesenice) 2
0 : 24
0 branek
2.11. 03:00
U Obory 2 - Křimická 2
0 : 22
0 branek
2.11. 02:30
Hostivař 2 - U Obory 2
10 : 3
0 branek
2.11. 00:30
U Obory 2 - Břečťanova 2
3 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
Turnaj chlapců - výsledky
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno - chlapci
6 : 7
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
5 : 10
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
12 : 4
ZŠ Stupno - chlapci - Radnice A - chlapci
11 : 1
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
4 : 8
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
10 : 4
ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Stupno - chlapci
6 : 13
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 7
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
23 : 22
ZŠ Stupno - chlapci - Radnice B - chlapci
8 : 3
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
5 : 7
ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
1 : 5
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno - chlapci
5 : 2
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
11 : 8
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 5
Turnaj chlapců - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Chrást A - chlapci
5
5
0
0
38 : 18
10
2
ZŠ Stupno - chlapci
5
4
0
1
41 : 21
8
3
Radnice A - chlapci
5
3
0
2
46 : 58
6
4
Radnice B - chlapci
5
2
0
3
47 : 49
4
5
ZŠ Ejpovice - chlapci
5
1
0
4
33 : 34
2
6
ZŠ Chrást B - chlapci
5
0
0
5
24 : 49
0
Tabulka střelců
Michaela Topinková
ZŠ Stupno - dívky
22
Jaroslav Kesner
Radnice B - chlapci
16
Ondřej Šíma
ZŠ Chrást B - chlapci
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.