Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga
KUTNOHORSKÁ školní liga
Rozpis ligy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Alžběta Swiderová
Škola
ZŠ v Šenově
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
21
Počet branek
21
Starty
16.6. 11:30
Válečníci - Kulišáci
2 : 3
1 branek
16.6. 10:30
Kulišáci - Borůvky
14 : 4
1 branek
16.6. 09:00
Kulišáci - Krmeláci
3 : 10
1 branek
28.4. 11:30
Borůvky - Kulišáci
1 : 1
1 branek
28.4. 10:30
Kulišáci - Krmeláci
1 : 1
1 branek
28.4. 09:00
Kulišáci - Válečníci
1 : 1
1 branek
31.3. 11:30
Kulišáci - Krmeláci
1 : 1
1 branek
31.3. 10:00
Borůvky - Kulišáci
1 : 1
1 branek
31.3. 09:30
Válečníci - Kulišáci
1 : 1
1 branek
24.2. 11:00
Válečníci - Kulišáci
1 : 1
1 branek
24.2. 10:00
Kulišáci - Borůvky
1 : 1
1 branek
24.2. 09:00
Krmeláci - Kulišáci
1 : 1
1 branek
20.1. 11:00
Kulišáci - Borůvky
1 : 1
1 branek
20.1. 10:30
Válečníci - Kulišáci
1 : 1
1 branek
20.1. 09:30
Kulišáci - Krmeláci
1 : 1
1 branek
12.12. 11:00
Kulišáci - Borůvky
1 : 1
1 branek
12.12. 10:30
Krmeláci - Kulišáci
1 : 1
1 branek
12.12. 09:30
Kulišáci - Válečníci
1 : 1
1 branek
24.11. 11:30
Borůvky - Kulišáci
1 : 1
1 branek
24.11. 10:30
Kulišáci - Válečníci
1 : 1
1 branek
24.11. 09:00
Kulišáci - Krmeláci
1 : 1
1 branek
Archivní záznamy hráče
2016/2024
2016/2023
2016/2022
2016/2021
2016/2020
2016/2019
2016/2018
2016/2017
2016/2016
2012/2015
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 17
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 19
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 20
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 3
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 20
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy - rozpis
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
20 : 6
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 24
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
13 : 14
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 7
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
16 : 21
Následující turnaje
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3
3
0
0
54 : 26
6
2
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3
2
0
1
52 : 37
4
3
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3
1
0
2
39 : 35
2
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3
0
0
3
10 : 57
0
Tabulka střelců
Ondřej Salák
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
175
Albert Štícha
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
125
Jiří Švejnoha
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
122
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.