Hrajte miniházenou
archiv 2016 / 2017
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Lázeňská školní liga
Meziokresní ŠL - 1. Turnaj ve Stupně 23.9.2016
Meziokresní ŠL - 2. turnaj v Radnicích, 21.10.2016
Meziokresní ŠL - 3. turnaj v Ejpovicích, 26.5.2017
Meziokresní ŠL - 4. turnaj v Chrástu, 2.6.2017
Meziokresní ŠL - 5. závěrečný turnaj ve Stupně, 9.6.2017
Rozpis ligy
Turnaj chlapců
Turnaj dívek
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 1. turnaj
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 2. turnaj
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 3. turnaj
Rokycanská ŠL - miniházená 4+1 4. turnaj
Severoplzeňská školní liga
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tabulka střelců
Jméno
Družstvo
Počet branek
Michaela Topinková
ZŠ Stupno - dívky
26
Kristýna Kesnerová
Radnice A - dívky
26
Laura Rišková
ZŠ Stupno - dívky
23
Jaroslav Kesner
Radnice B - chlapci
18
Petr Verner
Radnice A - chlapci
15
Aneta Bittnerová
Radnice A - dívky
14
Annabel Stavenuiterová
Radnice B - dívky
14
Denisa Trnková
ZŠ Chrást - dívky
13
Šimon Dvořáček
ZŠ Stupno - chlapci
11
Pavel Benajtr
Radnice B - chlapci
11
Samuel Štěrba
ZŠ Chrást B - chlapci
10
Matyáš Beran
ZŠ Stupno - chlapci
10
Tomáš Mišalko
Radnice B - chlapci
10
Vojtěch Brůj
ZŠ Chrást A - chlapci
10
Natálie Petrovská
Radnice B - dívky
9
Ladislav Jelínek
Radnice A - chlapci
9
Filip Jícha
Radnice A - chlapci
7
Sebastian Kerl
ZŠ Chrást A - chlapci
7
Tomáš Rada
ZŠ Chrást A - chlapci
7
Nikola Jungová
ZŠ Ejpovice - dívky
6
Gabriela Rybařová
ZŠ Ejpovice - dívky
6
Samuel Pechmann
ZŠ Stupno - chlapci
6
Natálie Levá
ZŠ Ejpovice - dívky
6
Matěj Špilar
ZŠ Stupno - chlapci
5
Lucie Kožaná
ZŠ Ejpovice - dívky
5
Tomáš Hübner
Radnice A - chlapci
5
Jan Spěváček
ZŠ Stupno - chlapci
5
Natálie Straková
ZŠ Chrást - dívky
4
Tereza Mašterová
Radnice B - dívky
4
Nikola Kubíková
ZŠ Chrást - dívky
3
Rozálie Kabátová
ZŠ Chrást - dívky
3
Jiří Löwenhöffer
Radnice B - chlapci
3
Nikola Straková
ZŠ Chrást - dívky
3
Martin Suchý
ZŠ Chrást A - chlapci
3
Matyáš Mlnařík
ZŠ Chrást B - chlapci
3
Robert Fousek
Radnice A - chlapci
3
Jan Fišer
Radnice B - chlapci
3
Filip Čipera
ZŠ Stupno - chlapci
2
Julie Šerá
ZŠ Chrást - dívky
2
Veronika Dlouhá
ZŠ Stupno - dívky
2
Další
Turnaj dívek - výsledky
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
6 : 4
ZŠ Ejpovice - dívky - Radnice B - dívky
4 : 9
Radnice A - dívky - ZŠ Ejpovice - dívky
10 : 10
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
16 : 3
ZŠ Ejpovice - dívky - ZŠ Stupno - dívky
10 : 3
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
7 : 19
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
15 : 4
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Ejpovice - dívky
11 : 3
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
9 : 8
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
7 : 17
Turnaj dívek - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Stupno - dívky
4
3
0
1
51 : 24
6
2
Radnice B - dívky
4
2
0
2
29 : 46
4
3
ZŠ Chrást - dívky
4
2
0
2
28 : 32
4
4
Radnice A - dívky
4
1
1
2
40 : 40
3
5
ZŠ Ejpovice - dívky
4
1
1
2
27 : 33
3
Tabulka střelců
Michaela Topinková
ZŠ Stupno - dívky
26
Kristýna Kesnerová
Radnice A - dívky
26
Laura Rišková
ZŠ Stupno - dívky
23
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.